در حال حاضر چهار روش پرداخت نقدی در محل(COD)، پرداخت هنگام تحویل-پیش پرداخت آنلاین، پرداخت آنلاین و پرداخت از اعتبار جهت پرداخت هزینه سفارش فعال می باشد. جزئیات هریک از این روشها در زیر به تفصیل بیان شده است.

پرداخت نقد یا با کارت هنگام تحویل

پرداخت نقد یا با کارت هنگام تحویل

به منظور آسودگی خاطر هرچه بیشتر شما عزیزان امکان پرداخت هزینه سفارش در محل تحویل بصورت نقد و یا با استفاده از دستگاه های کارت خوان سیار نیز فراهم گردیده است. کارمزد استفاده از این روش در هنگام ثبت سفارش محاسبه می گردد.

پرداخت هنگام تحویل - پیش پرداخت آنلاین

پرداخت هنگام تحویل - پیش پرداخت آنلاین

به منظور آسودگی خاطر هرچه بیشتر شما عزیزان امکان پرداخت هزینه سفارش در محل تحویل بصورت نقد و یا با استفاده از دستگاه های کارت خوان سیار نیز فراهم گردیده است. کارمزد استفاده از این روش در هنگام ثبت سفارش محاسبه می گردد. در مورد برخی از محصولات امکان پرداخت در محل تنها به صورت پرداخت آنلاین بیانه (هزینه ارسال پستی) در هنگام ثبت سفارش مقدور می باشد. و هزینه کالا را پس از دریافت سفارش و بررسی آن می توانید به مامور پست تحویل دهید.

پرداخت از محل اعتبار

پرداخت از محل اعتبار

کاربران عزیز فروشگاه آنلاین ZEN می توانند با افزایش اعتبار حساب کاربری خود توسط درگاه پرداخت آنلاین موجود در سایت، وجه سفارش خود را از طریق اعتبار موجود در سایت پرداخت نمایند. لازم به ذکر است هزینه سفارشات مرجوعی کاربران که بطور آنلاین پرداخت گردیده است بصورت اعتبار به حساب کاربریشان افزوده می شود.

واریز به کارت

واریز به کارت

شماره کارت: 6274-1211-6148-2369 پوریا یزدپور بانک اقتصاد نوین