در حال حاضر به سه روش ارسال به وسیله پیک ویژه(مخصوص کاربران مقیم تهران)، پست پیشتاز و پست سفارشی امکان ارسال سفارش وجود دارد. کاربران تهرانی می توانند در صورت تمایل از هریک از دو روش پست سفارشی و پست پیشتاز نیز استفاده کنند. جزئیات هریک از این روشها در زیر به تفصیل بیان شده است.

پیک موتوری (ویژه تهران)

پیک موتوری (ویژه تهران)

استفاده از پیک مختص سفارش با مقصد تحویل تهران می باشد. در این روش سفارشهایی که تا قبل از ساعت 12 هر روز ثبت گردند در همان روز و سفارشهایی که بعد از ساعت 12 ثبت گردند در روز کاری بعد تحویل داده می شوند.جهت رفاه حال شما مشتریان عزیز، روز و ساعت دقیق تحویل سفارش از طریق تماس تلفنی با تحویل گیرنده هماهنگ خواهد شد. کارمزد استفاده از این روش مقدار ثابت 15000 تومان (معادل 150000 ریال ) میباشد.

پست پیشتاز

پست پیشتاز

زمان تقریبی ارسال سفارش در این روش بین 24 تا 72 ساعت بر اساس موقعیت جغرافیایی تحویل گیرنده می باشد. لازم به ذکر است در ایام تعطیل و یا روزهای شلوغ پستی ممکن است این بازه زمانی، کمی طولانی تر گردد. در این روش امکان پیگیری مرسوله با استفاده از درگاه متصل به شبکه پست و داشتن کد رهگیری مرسوله برای شما عزیزان فراهم می باشد. کارمزد استفاده از این روش در هنگام ثبت سفارش از طریق اداره محترم پست محاسبه می گردد. لازم به ذکر است کارمزد ارسال از طریق پست پیشتاز در حدود دوبرابر کارمزد ارسال از طریق پست پیشتاز می باشد.

پست سفارشی

پست سفارشی

زمان تقریبی ارسال سفارش در این روش حدود 7 روز کاری بر اساس موقعیت جغرافیایی تحویل گیرنده می باشد. لازم به ذکر است در ایام تعطیل و یا روزهای شلوغ پستی ممکن است این بازه زمانی، کمی طولانی تر گردد. در این روش امکان پیگیری مرسوله با استفاده از درگاه متصل به شبکه پست و داشتن کد رهگیری مرسوله برای شما عزیزان فراهم می باشد. کارمزد استفاده از این روش در هنگام ثبت سفارش از طریق اداره محترم پست محاسبه می گردد. لازم به ذکر است کارمزد ارسال از طریق پست سفارشی در حدود نصف کارمزد ارسال از طریق پست پیشتاز می باشد.